Three Sport Letter Award Winners

Name Sports Year
David Crosby Soccer, Basketball, Track & Field 2019-20
Sophia Abernethy Crosscountry, Swimming, Track & Field 2019-20
Isabell McCarthy Crosscountry, Swimming, Track & Field 2019-20
Madisyn Macklin Crosscountry, Swimming, Track & Field 2019-20
Connor Morrison Football, Basketball, Lacrosse 2019-20
Julianne Pelletier Crosscountry, Swimming, Track & Field 2019-20
Eli Lujan Football, Wrestling, Track & Field 2018-19
Isabella McCarthy Crosscountry, Swimming, Track & Field 2018-19
Kevin Ruzicka Football, Basketball, Soccer 2018-19
Madisyn Macklin Crosscountry, Swimming, Track & Field 2018-19
Logan Gottlob Football, Lacrosse, Track & Field 2018-19
Sophia Abernethy Crosscountry, Swimming, Track & Field 2017-18
Alex France Football,Basketball, Baseball 2017-18
Delaney Huetson Crosscountry, Basketball, Soccer 2017-18
Jared Linford Crosscountry, Basketball, Track & Field 2017-18
Madisyn Macklin Crosscountry, Swimming, Track & Field 2017-18
Garrett Martin Basketball, Baseball, Track & Field 2017-18
Emma Smith Crosscountry, Swimming, Soccer 2017-18
Tyler Williams Football, Men’s Basketball, Track & Field 2017-18
Emma Abernethy Cross Country, Swimming, Track & Field 2016-17
Rachel Cody Gymnastics, Swimming, Track & Field 2016-17
Alexander Grosshans Crosscountry, Wrestling, Track & Field 2016-17
Delaney Huetson Crosscountry, Basketball, Soccer 2016-17
Katlyn Keating Crosscountry, Swimming, Track & Field 2016-17
Jared Linford Crosscountry, Basketball, Track & Field 2016-17
Madisyn Macklin Crosscountry, Swimming, Track & Field 2016-17
Garrett Martin Basketball, Baseball, Track & Field 2016-17
Samantha Pence Gymnastics, Swimming, Track & Field 2016-17
Jasmyn Ruybal Softball, Basketball, Golf 2016-17
Samantha Settje Crosscountry, Swimming, Soccer 2016-17
Emma Smith Crosscountry, Swimming, Soccer 2016-17
Lina Vogler Softball, Basketball, Track & Field 2016-17
Noah Hendrix Crosscountry, Wrestling, Track & Field 2015-16
Jarod Ott Crosscountry, Wrestling, Track & Field 2015-16
Emma Smith Crosscountry, Swimming, Soccer 2015-16
Hannah Davis Volleyball, Basketball, Track & Field 2015-16
Hannah Laughlin Crosscountry, Swimming, Track & Field 2015-16
Jackie Paik Softball, Basketball, Track & Field  2015-16
Veronica Trujillo Crosscountry, Wrestling, Track & Field 2015-16
Hannah Davis Volleyball, Basketball, Track & Field 2014-15
Hayley Davis Crosscountry, Basketball, Track & Field 2014-15
Kellan Muller Football, Basketball, Baseball 2014-15
Casey Torbet Volleyball, Basketball, Track & Field 2014-15
Emma Smith Crosscountry, Swimming, Soccer 2014-15
Dylan Aguilar Crosscountry, Wrestling, Track & Field 2013-14
Alvin Ameyaw Football, Basketball, Track & Field 2013-14
Jackelin Dunnigan Cross Country, Basketball, Golf 2013-14
Matthew Fujinami Football, Basketball, Baseball 2013-14
Jacob Linford Crosscountry, Basketball, Track & Field 2013-14
Kailey Neugebauer Crosscountry, Basketball, Track & Field 2013-14
Ryan Seberg Crosscountry, Basketball, Track & Field 2013-14
Casey Torbet Volleyball, Basketball, Track & Field 2013-14
Casey Torbet Volleyball, Basketball, Track & Field 2012-13
Alexandra Settje Crosscountry, Swimming, Track & Field 2012-13
Zoie Hoben Gymnastics, Swimming, Track & Field 2012-13
Alexander Brown Football, Wrestling, Track & Field 2012-13
Robert Abbott Crosscountry, Ice Hockey, Track & Field 2012-13
Anthony Ochiato Football, Basketball, Track & Field 2012-13
Matthew Fujinami Football, Basketball, Baseball 2012-13
Alyssa "Woo" Bandel Softball, Basketball, Track & Field 2011-12
Nathaniel Carlson Football, Wrestling, Track & Field 2011-12
Matthew Fujinami Football, Basketball, Baseball 2011-12
Zoie Hoben Gymnastics, Swimming, Track & Field 2011-12
Peter Agede Track, Wrestling, Soccer 2010-11
Alyssa "Woo" Bandel Track, Basketball, Softball 2010-11
Cody DeForge Lacrosse, Hockey, Golf 2010-11
Taylor Durant Track, Basketball, Volleyball 2010-11
Gillis Weaver Track, Swimming, Volleyball 2010-11
Lindsey Boyd Track, Basketball, Softball 2009-10
Cody DeForge Lacrosse, Golf, Hockey 2009-10
Brian Roach Football, Lacrosse, Wrestling 2009-10
Jay Sawicki Baseball, Football, Wrestling 2009-10
Gillis Weaver Track, Volleyball, Swimming 2009-10
Alyssa (Wo) Bandel Softball, Basketball, Track & Field 2008-9
Lindsey Boyd Softball, Basketball, Track & Field 2008-9
Ricky Boyd Crosscountry, Wrestling, Track & Field 2008-9
Justin Clark Crosscountry, Wrestling, Track & Field 2008-9
Daniel Nissen Crosscountry, Wrestling, Track & Field 2008-9
Jay Sawicki Football, Wrstling, Track & Field 2008-9
Lindsey Boyd Softball, Basketball, Track & Field 2007-8
Ricky Boyd Crosscountry, Wrestling, Track & Field 2007-8
Rachel Fletcher Cheers, Gymnastics, Track & Field 2007-8
Joshua Misegadis Football, Basketball, Track & Field 2007-8
Daniel Nissen Crosscountry, Wrestling, Track & Field 2007-8
Jory Potter Football, Basketball, Track & Field 2007-8
Terrence Armendariz Football, Wrestling, Lacrosse 2006-7
Lindsey Boyd Softball, Basketball, Track & Field 2006-7
Ricky Boyd Crosscountry, Wrestling, Track & Field 2006-7
Rachel Fletcher Cheers, Gymnastics, Track & Field 2006-7
Kinsey Lott Volleyball, Basketball, Track  & Field 2006-7
Kelsey Melch Basketball, Soccer, Track & Field 2006-7
Daniel Nissen Crosscountry, Wrestling, Track & Field 2006-7


and

Cr​

4 Sport Letter Award Winners
Name Sports Year
Sophia Abernethy Crosscountry, Swimming, Track & Field 2019-20
Madison Macklin Crosscountry, Swimming, Track & Field 2019-20
Sophia Abernethy Crosscountry, Swimming, Track & Field 2018-19
Cassius Manley Football, Basketball, Lacrosse, Track & Field 2018-19
Garrett Martin Football, Basketball, Baseball, Track & Field 2015-16
Daniel Blasczyk Soccer, Crosscountry, Wrestling, Track & Field 2011-12
Kinsey Lott Volleyball, Basketball, Track & Field, Golf 2008-9
Kinsey Lott Volleyball, Basketball, Track & Field, Golf 2007-8