4 Year Same Sport Letter Winners
Name Sport Year
Rachel Couture Softball 2015-16
Brandan Maher Baseball 2015-16
Nicholas Rosser Soccer - Men's 2015-16
Courtney Kauffman Golf - Ladies' 2015-16
Rebecca Couture Softball 2015-16
Abbey Marko-Franks Soccer - Ladies' 2015-16
Paulina Nyugen Tennis - Ladies' 2015-16
Haley Frazier Poms 2015-16
Ryan Carlin Soccer - Men's 2015-16
Morgan Krieger Poms 2015-16
Rebecca Moyer Swimming - Ladies' 2015-16
Leah McCoy Wrestling 2015-16
Manuel Lecrue Wrestling 2015-16
Lauren Kim Tennis - Ladies' 2015-16
Taryn Walker Tennis - Ladies' 2015-16
Ripley Hanson Tennis - Ladies' 2015-16
Makayla Erzinger Tennis - Ladies' 2015-16
Nicholas Villano Men's Golf 2014-15
Madison York Gymnastics 2014-15
Colin Anthony Men's Soccer 2014-15
Cody Calcagno  Men's Soccer 2014-15
Brian Le Men's Tennis 2014-15
Dong Jae Lee Men's Tennis 2014-15
Nicolas Mouanoutoua Men's Tennis 2014-15
Madison Schmidt Softball 2014-15
Adam Williams Men's Soccer 2014-15
Jenna Alves Ladies' Swimming 2014-15
Lorenzo Balderas Wrestling 2014-15
Dalton Brooks Wrestling 2014-15
Meghan DeHerrera Ladies'Basketball 2014-15
Richard Meisinger Wrestling 2014-15
Alicia Meyer Ladies' Swimming 2014-15
Emma Staton Ladies' Swimming 2014-15
Caitlin Torgerson Ladies' Swimming & Diving, Track 2014-15
Ryan Wosk Wrestling 2014-15
Brittany Marks Poms 2014-15
Scott Bayliff Men's  Swimming 2014-15
Brenden Grimes Men's  Swimming 2014-15
Sean Rocha Men's  Swimming 2014-15
Alexander Brown Track 2014-15
Casey Torbet Ladies' Basketball, Track
2014-15
Nicole Brock Ladies' Soccer 2014-15
Caylie Hartman Ladies' Soccer 2014-15
Taylor McRae Ladies' Soccer 2014-15
Jacob Belich Soccer 2013-14
Rebecca Hancock Swimming 2013-14
Elizabeth Hanson Tennis 2013-14
Melissa Heronema Softball 2013-14
Trent Kindvall Swimming/Diving 2013-14
Matthew Leeper Golf 2013-14
Tyler Lindblad Swimming 2013-14
RiAnna May Softball 2013-14
Scott Mayer Track 2013-14
Taylor Redding Soccer 2013-14
John Roach Lacrosse 2013-14
Corissa Rosa Gymnastics 2013-14
Jessie Sanchez Swimming 2013-14
Nicholas Urban Swimming 2013-14
Kelsey Goetz Cross Country 2012-13
Zoie Hoben Gymnastics 2012-13
Kathleen McBride Gymnastics 2012-13
Brooke Stevens Softball 2012-13
Brooke Thompson Softball 2012-13
Danielle Benton Swimming 2012-13
Brenna Kroeker Swimming 2012-13
Haley Lopez Ladies' Basketball 2012-13
Nathaniel Carlson Wrestling 2012-13
Eric Ung Swimming 2012-13
Peter Wilson Swimming 2012-13
Kaitlyn Gordon Ladies' Golf 2012-13
Mallory Graff Men's Golf 2012-13
Marcena Day Track 2012-13
Cameron Chacon Men's Soccer 2012-13
Zachary Hott Men's Soccer 2012-13
Jacob Manzanares Track 2012-13
Marissa Settje Ladies' Tennis 2012-13
Shelby McBain Ladie's Soccer 2012-13
Jaser Alsharhan Men'sTennis 2011-12
Halie Alves Ladies' Swimming 2011-12
Briana Ashmore Ladies' Soccer 2011-12
Morgan Avis Ladies' Tennis 2011-12
Alyssa “Woo” Bandel Softball, Ladies' Basketball, Ladies' Track 2011-12
Samantha Bayliff Ladies' Swimming 2011-12
Kaitlyn Bril Cheerleading 2011-12
Melanie Buckles Ladies' Swimming 2011-12
Chase Calcagno Men's Tennis 2011-12
Jordin Clark Ladies' Soccer 2011-12
Erin Cortvriendt Ladies'Soccer 2011-12
Connor Craven Men's Swimming 2011-12
Serah Crumley Ladies' Track 2011-12
Taylor Ehrhardt Softball 2011-12
Aeryka Fausett Gymnastics 2011-12
Danielle Forrester Ladies' Cross Country, Ladies' Track 2011-12
Dean Jurhs Men's Swimming 2011-12
Kevin Lujan Wrestling 2011-12
Kelsi Madrid Ladies' Basketball 2011-12
Krista Marks Poms 2011-12
Todd Miller Men's Cross Country, Men's Track 2011-12 
Dallas Perrault Men's Golf 2011-12
Whitney Rog Ladies' Track 2011-12
MacKenna Stang Ladies' Swimming, Ladies'Soccer 2011-12
Zofia Tillman Ladies' Cross Country 2011-12
Kayleen Asmus Ladies' Basketball 2010-11
Melissa Bingham Ladies'Swimming 2010-11
Marina Chhay Ladies' Track 2010-11
Bianca Duran Softball 2010-11
Taylor Durant Ladies' Basketball 2010-11
Justin Flack Men's  Soccer 2010-11
Dylan Hagen Men's  Soccer 2010-11
Travis Hubbard Men's  Golf 2010-11
Nicole Hudson Softball 2010-11
Rebecca Lewis Cheer 2010-11
Kassandra Lichvar Gymnastics, Cheer 2010-11
Nichole Lombardi Ladies' Golf 2010-11
Travis Nguyen Men's  Tennis 2010-11
Marisa Moran Ladies' Tennis 2010-11
Colton Olsen Wrestling 2010-11
Kylie Ramierz Ladies' Soccer 2010-11
Jasmin Rios Ladies' Golf 2010-11
Patrick Schall Men's  Track 2010-11
Jilliam Stoumbaugh Ladies' Soccer 2010-11
Shannon Stubbendick Gymnastics 2010-11
Jordan Sutton Men's  Soccer 2010-11
Gillis Weaver Ladies' Track, Ladies' Swimming 2010-11
Ryan Adams Wrestling 2009-10
Alicia Asmus Gymnastics 2009-10
Lindsey Boyd Ladies' Basketball, Softball, Ladies' Track 2009-10
Alexandra Ecklund Gymnastics 2009-10
Sabrina Fechtner Ladies' Swimming 2009-10
Rachel Hancock Ladies' Swimming 2009-10
Jenna Hann Ladies' Swimming 2009-10
Heather Hogan Ladies' Golf 2009-10
Michael Lopez Wrestling 2009-10
Joslynn Montano Ladies' Cross Country 2009-10
Nathaniel Moyer Men's  Swimming 2009-10
Lauryn Near Ladies' Basketball 2009-10
Nicholas O'Donnell Hockey 2009-10
Brandon Pollard Wrestling 2009-10
Carly Powell Gymnastics 2009-10
Dori Rauschenberger Ladies' Swimming 2009-10
Michelle Scott Ladies' Swimming 2009-10
Joseph Solano Wrestling 2009-10
Jenny Ung Ladies' Swimming 2009-10
Samantha Adams Ladies' Soccer 2008-9
Jeffrey Ashmore Men's  Soccer 2008-9
Jared Bandel Men's  Track 2008-9
Erin Bayliff Ladies' Swimming 2008-9
Eric Berglund Men's  Soccer 2008-9
Ricky Boyd Cross Country, Wrestling, Track 2008-9
Rachel Canino Gymnastics 2008-9
Christina Cooper Ladies' Soccer 2008-9
David Eden Men's  Soccer 2008-9
Rachel Fletcher Gymnastics, Ladies' Track 2008-9
Karli Fuelling Ladies' Soccer 2008-9
Zachary Harper Men's  Track 2008-9
Laura Heien Ladies' Golf 2008-9
Alissa Johnson Ladies' Soccer 2008-9
Taylor Langan Soccer 2008-9
Kinsey Lott Men's  Track 2008-9
Andrew Lujan Wrestling 2008-9
Emily Mack Ladies' Soccer 2008-9
Sarah McClellan Ladies' Track 2008-9
Micah Mitchell Men's  Soccer 2008-9
Ian Miller Men's  Tennis 2008-9
Kathryn Moran Ladies' Tennis 2008-9
VanPein Mouanoutoua Tennis 2008-9
Daniel Nissen Men's  Cross Country, Wrestling, Men's  Track 2008-9
Todd Paicurich Men's  Track 2008-9
Michael Palizzi Men's  Tennis 2008-9
Gavin Peters Wrestling 2008-9
Jayme Ramirez Men's  Soccer 2008-9
Jacqueline Rodzen Ladies' Soccer 2008-9
Samantha Rotello Ladies' Track 2008-9
Christopher Tarket Men's  Track 2008-9
Adam Turner Men's  Track 2008-9
Justin Bumgardner Men's  Soccer 2007-8
Sara Chmelka Ladies' Tennis, Ladies' Cross Country 2007-8
Cameron Durand Men's  Swimming 2007-8
Ryan Giedraitis Men's  Swimming 2007-8
Stephanie Goetz Ladies' Tennis 2007-8
Janae Heiser Volleyball 2007-8
Anthony Kemper Baseball 2007-8
Dale Kendall Men's  Swimming 2007-8
Patrick Kremer Men's  Track 2007-8
Victoria Lathers Ladies' Track, Poms 2007-8
Matthew Miller Men's  Cross Country 2007-8
Ashley Neuenschwander Ladies' Swimming 2007-8
Alan Pavia Wrestling 2007-8
Peter Roach Wrestling 2007-8
Geoffrey Sweeney Men's  Swimming 2007-8
Alexander Turner Men's  Swimming 2007-8
Derek Watts Men's  Soccer 2007-8
Samuel Wilson Men's  Swimming 2007-8
Adam Baca Men's  Golf 2006-7
Lisa Bazzanella Ladies' Soccer 2006-7
Jamie Befort Golf 2006-7
Kimberly Benefiel Ladies' Track 2006-7
Erin Crask Ladies' Soccer 2006-7
Tucker Eldridge Swimming 2006-7
Corinne Emory Ladies' Track 2006-7
Ashley Erickson Special Olympics 2006-7
Rebecca Grosh Ladies' Tennis 2006-7
Kayla Harmon Ladies' Soccer 2006-7
Dustin Juceam Wrestling 2006-7
Keith Lightsey Special Olympics 2006-7
Brice Lucero Men's  Tennis 2006-7
David McKinley Men's  Swimming 2006-7
Brian Meadows Track 2006-7
Kelsey Mesch Soccer 2006-7
Joshua Norloff Men's  Basketball 2006-7
Shannon Ostby Soccer 2006-7
Daniel Rodgers Men's  Soccer 2006-7
Matt Soukup Men's  Basketball 2006-7
Chris Turner Men's  Swimming 2006-7
Dane Vickers Wrestling 2006-7
Ivan Villarreal Special Olympics 2006-7
Andrew Zehnder Basketball 2006-7